נתינה משמעותית

נתינה מעצמך לזולת מעומק הלב וללא תמורה מתוך רצון לעזור, לשמח ולעודד. “שירים במתנה” כפרויקט ייחודי של נתינה מלב אל לב באמצעות הענקת שיר וברכה אישית

 

הנה דוגמאות לנתינה באמצעות “שירים במתנה” על ידי סטודנטים לחבריהם בסיום קורסים:

ליאת (23, סטודנטית) על השיר “אני ואתה נשנה את העולם”: “אני שמחה על הבחירה בקורס זה משום שיצא לי להכיר לעומק אנשים שאת פרצופם אני רואה בקורסים השונים אבל אף פעם לא הזדמן לנו לשבת ולדבר כמו שצריך, לדבר באמת. הרגשתי שהמטלות במהלך הקורס יצרו שיח פתוח, כן ואמיתי ביננו והכל בזכות המוזיקה. אני מסיימת את הקורס עם המסר שאריק אינשטיין שר טוב יותר מכולם “אני ואתה נשנה את העולם”. אנחנו בוחרים איך החיים שלנו ייראו, עם מי ניצור קשרים ובאיזו סיטואציות. אני מרגישה שהשיח דרך המוזיקה תרם לי ויכול לתרום לכל אחד בהזדמנויות שונות, וליצור עולם שהוא פתוח, מכיל ומבין יותר בקרב האנשים שהם כגווני הקשת. וזה תלוי בכל אחד מאיתנו משתתפי הקורס אם להפנים זאת או לא” .

ליאן (20, סטודנטית על השיר “Movement” של הוזייר): “בעיניי השיר מתאר את התהליך שעברתי בקורס וכנראה שרבים נוספים. בדיוק כמו תנועה, בהתחלה קצת מהססים, לא יודעים למה לצפות, קצת נבוכים

לאט לאט אתה מכיר את המרחב, מכיר את הקרקע והדינמיקה ובסוף יוצאת יצירה מופלאה של זרימה, חיבור, תמיכה, הכלה, שיתוף, קבלה, התרגשות, תחושה ממגנטת ואנרגטית. אז תודה על קורס מפתיע ומרגש שהוביל למקומות מפתיעים, משפיעים ובלתי נשכחים”

רותם (24, סטודנטית) על השיר “לפני שייגמר” של עידן רייכל: “אני אתחיל בלומר תודה, על שכל יום ראשון שבו התמלאתי בציפייה לשיעור ועל כל יום ראשון שבו יצאתי מהשיעור עם רעיון, שאלה, תשובה או ריגוש. תודה על המקום להתחבר לעצמי, לקרובים אלי ואליכם דרך המוזיקה, תודה על ההזדמנות ליהנות מהדברים הפשוטים בחיים.

השיר שבחרתי מאוד מאפיין עבורי את אחת התובנות המשמעותיות שקיבלתי מהקורס, לא צריך לחכות שיהיה קורס שיחייב אותי לבנות מיזם שמחבר בין אנשים, ואין צורך במטלה שתזכיר לי להגיד לאמא שלי כמה אני כל כך מעריכה אותה או לחברה וותיקה כמה היא חשובה לי. הפלטפורמה הזו לימדה אותי לקחת את המוזיקה לכל מיני מקומות בחיים ולהשתמש בה כדי להיפתח, להכיר וליהנות יותר מכל דבר. הבניה של המיזם מילאה אותי בתחושה עוצמתית של נתינה וחיבור, ואני מאחלת לעצמי ולכולנו להמשיך להתמיד בפיתוחו…”.

ליילה (22, סטודנטית) על השיר “Just a I am” של “Air supply”: “השיר מוקדש לקבוצה המדהימה שלי בקורס. אומנם השיר הוא שיר אהבה אך גם שיר שעוסק בקבלה של האחר. הקבוצה שלנו הייתה מגוונת בגילאים, במגדרים, במסלולי הלימוד שלנו, בתרבויות, בארצות המוצא ובאמונה באלוהים. הרגשתי שהקבוצה שלנו קבלה את הגיוון הזה והכילה אותו. הייתה פתוחה לשפע שהבאנו איתנו וסגנונות המוזיקה שהבאנו. נהניתי מאוד מהגיוון. נהניתי מאוד מהמשימות המרגשות שחברו אותנו זה לזה ומהרגעים המצחיקים. נהניתי מאוד להכין את הפרויקט אתכם. עצוב לי להיפרד. אני שונאת פרידות. אבל יישאר לי זיכרון מקסים מהקורס. מאחלת הרבה הצלחה לכולם בכל דרך שתבחרו. ותזכרו את הפרויקט שלנו: המוזיקה מחברת אותנו לרגשות שלנו ודרכה אפשר לעבד רגשות שלנו ורגשות שלנו כלפי אחרים. בעזרתה ניתן לבטא את הרגשות לאחרים ולהעמיק את הקשר עם האחר ולהגיע לאינטימיות גדולה יותר”.